Чемпіонат області серед учнів та студентів з кіберспорту провели на Сумщині

479

З метою розвитку кіберспорту у Сумської області, збільшення кількості студентської та шкільної молоді, що систематично займається спортом, 2-3 липня 2022 року Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Сумським державним університетом було організовано та проведено Чемпіонат області серед учнів та студентів з кіберспорту.

Захід проводився у трьох кваліфікаціях: Valorant, CS:GO, та Dota 2 серед збірних команд учнів та студентів Сумської області, які формувалися за попереднім рейтингом.

Усього у Чемпіонаті взяло участь 60 учасників із 13 закладів освіти Сумської, Хмелівської, Боромлянської та Садівської територіальних громад.

За результатами заходу перемогу отримали:

Тесленко Володимир, Майборода Андрій, Горшков Дмитро, Клюшник Владислав та Діжевський Микита – у кваліфікації Valorant;

Басанець Єгор, Мельник Максим, Костюк Владислав, Діжевський Микита та Шевченко Єгор – у кваліфікації CS:GO;

Романов Антон, Зігунов Андрій, Подобрій Андрій, Романов Володимир та Шевель Олександр – у кваліфікації Dota 2.

Щиро вітаємо наших переможців та всіх учасників.  Бажаємо, їм успіху та подальшого розвитку в електронному спорті. Сподіваємось, що збірні команди Сумських спортсменів гідно виступатимуть на Всеукраїнських змаганнях!

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів