Через терни до зірок

1422

Завдання обласного відділення КФВС МОН України в галузі фізичного виховання учнівської та студентської молоді великі і відповідальні. Донецьке обласне відділення (філія) КВФС МОН України намагається робити усе можливе, щоб учнівська і студентська молодь не стояла осторонь від спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів міст та районів області, виявляє кращих спортсменів для участі у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.

Але велику роботу щодо виховання майбутніх спортивних зірок роблять звичайні люди – викладачі фізичної культури закладів дошкільної, загальної середньої, професійної та вищої освіти. Щоб юні спортсмени досягали високих результатів, учителі, своєю повсякденною працею, впевнено ведуть їх до перемог. Мандруючи мережею Internet, ми часто дізнаємося про спортивні цікавинки шкіл, дитячих садочків, закладів вищої освіти Донеччини. Навіть на канікулах школи радісно зустрічали дітей у своїх спортивних залах. Спортивні змагання з малюкболу, які продемонстрували швидкість, кмітливість, згуртованість та належну фізичну підготовку учнів, відбулися на базі Селидівської школи №1 (директор Шведченко Т. М.). Учитель фізичної культури Траченко О. М. та класні керівники Лаба С. В., Логвіна Н. А. і Фомінова М. О. із задоволенням та хвилюванням вболівали за своїх вихованців, спостерігали, як вони  вміють грати в команді.

Бахмутський ДЮК «Дельфін» гостинно приймав на своїй базі більш дорослих юнаків шкіл м. Бахмут. За інформацією Управління освіти Бахмутської міської ради з метою оздоровлення підлітків, виявлення спортивних можливостей, формування здорового способу життя, виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та підготовки до служби в армії, в змаганнях взяли участь 32 учні 10-11 класів шкіл міста: №5, 7, 12, 18, 24, НВК №11. Юнаки долали дистанцію 50 м вільним стилем та доводили свою спритність у командній естафеті 4х25 м. Усі переможці та призери змагань в особистому та командному заліках були нагороджені грамотами Управління освіти Бахмутської міської ради (начальник управління Рубцова М. А.).

Доброю традицією закладу дошкільної освіти №69 м. Краматорськ (завідуюча Бородай С. Ю.) стало проведення марафону ранкової гімнастики під гаслом «Хто з зарядкою друже, той буде міцним і дужим». Досвідчені вихователі у казковій формі проводять спортивні комплекси. Вправи малеча виконує з різними предметами. Всі учасники свята отримують справжній заряд бадьорості та гарного настрою, а це, як відомо, і є запорука здоров’я.

Донецьке обласне відділення (філія) КВФС МОН України щиро дякує всім вихователям, викладачам та тренерам – людям, які своєю невтомною працею ведуть юних спортсменів до перемог, багато років є наставниками й порадниками для підростаючого покоління області.

Донецьке обласне відділення КВФС МОН України

Коментарі

коментарів