Черкащина відзначила Олімпійський урок серед студентської молоді

864

6 вересня 2019 року на університетській площі Черкаського національного  університету імені Богдана Хмельницького відбувся Олімпійський урок. Близько 1000 осіб — від ректора до студентів — одягнули спортивну форму і показали чудову фізичну підготовку. 

Долучилися до університетської громади в. о. начальника Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олена Скринська, представники Національного олімпійського комітету України в Черкаській області: голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда, перший заступник відділення НОК у Черкаській області Антон Скачков, а також голова відділення Олімпійської академії в Черкаській області Микола Холоденко, ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко, проректор з освітньо-виховної іміджевої діяльності Галина Гаврилюк, директор навчально-наукового інститут фізичної культури, спорту і здоров’я Леонід Нечипоренко, голова профкому Анатолій Стеценко.

Саме так — із руханкою та майстер-класами від відомих і титулованих спортсменів — провели традиційний Олімпійський урок. Після чого всі охочі мали змогу випробувати свої спортивні навички на 16-ти локаціях. Серед них: художня та спортивна гімнастика, еквілібристика, фітнес, східні єдиноборства, бокс, греко-римська боротьба, міні-футбол, волейбол, баскетбол, велоспорт, академічне веслування, стрільба з лука, фехтування, армрестлінг, пауерліфтинг, гирьовий спорт.

Отже, такі заходи надають можливість спробувати себе у різноманітних рухових активностях, дізнатися більше про види спорту. Спорт робить людину кращою, сильнішою, наполегливішою в досягненні своєї мети, він привчає людину до здорового способу життя, а здоров’я — це краса і сила духу.

Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів