Делегація Технічного коледжу залізничного транспорту з Молдови прибула до Чернівців

1808

На сучасному етапі розвитку освіти одним з пріоритетних напрямків є тенденція міжнародних відносин. Саме тому адміністрація і педагогічний колектив ліцею особливу увагу приділяють налагодженню міжнародного співробітництва, перебувають у постійному пошуку ефективних способів і засобів його розвитку.

29 вересня 2018 р., в рамках Договору про міжнародну співпрацю, Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту приймав делегацію Технічного коледжу залізничного транспорту м. Бельци (республіка Молдова).

Зустріч пройшла у форматі спортивних змагань між збірними командами Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту та технічного коледжу. На урочистому відкритті учасників міжнародних змагань привітав начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України К.К.Жукотинський.

Змагання проводилися з таких видів спорту:

  • міні-футбол;
  • теніс настільний;
  • стрітбол;
  • дартс;
  • гирьовий спорт.

У загальному заліку збірна ліцею отримала перемогу, а жоден з учасників не залишився без відзнаки та символічного подарунку, який буде нагадувати про участь у міжнародних змаганнях.

Після змагань усі гості мали можливість побувати на оглядовій екскурсії містом Чернівці та з приємними емоціями повернутися додому.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів