День Рекордів пройшов у Київському ліцеї бізнесу

1851

До дня фізичної культури і спорту України у Київському ліцеї бізнесу відбувся традиційний тематичний «День Рекордів Ліцею». Учні та вчителі розпочали навчальний день з енергійної та веселої розминки від самих ліцеїсток Кірпічової Анжеліки (8 клас) та Нігруци Дани (9 клас). Під час перерв кожен із ліцеїстів мав змогу випробувати свою силу, витримку та швидкість під час різноманітних завдань.

Отже, наприкінці дня ми отримали список ліцеїстів-рекордсменів. Кращим у віджиманні від підлоги за 30 секунд виявився Погуляй Дмитро (31 раз!!!!). Рекорд зі стрибків на скакалці встановили Жарчинська Крістіна (8 клас) – 73 стрибки за 30 сек та Нікітін Денис (9 клас) 72 стрибки!!!! Найсильнішими у «Аероболі» стали Посохов Станіслав (8 клас) та Ракша Іванна (7 клас). У високій планці найбільшу кількість разів до плечей за 30 сек доторкнулись Пушкарьов Артем (10 клас) – 70 разів та Жуковська Дарина (9 клас) – 67 разів. На одній нозі найбільше разів змогли присісти Нікітін Денис (15 разів) та Жуковська Дарина (13 разів). Найвлучнішими снайперами ліцею стали Шевчук Арсен та Нігруца Дана. Найсильніші руки виявились у Нікітіна Дениса.

Усі рекордсмени отримали солодкі подарунки для поповнення сил та енергії!

Особлива подяка учням, які допомагали в організації свята, зустрічали ліцейську родину та проводили руханку під музику – Глібу Хіоро, Кривко Анастасії, Наседкіній Ельзі, Нігруці Дані та Кірпічовій Анжеліці. А також голові методичного об’єднання вчителів фізичної культури Шевченківського району м.Києва Олександру Андрусюку за надану інформацію про захід. 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів