День студентського спорту на Волині

289

Масово відзначили Міжнародний день студентського спорту у закладах вищої та фахової передвищої освіти Волині.

У багатьох закладах освіти були проведені рухові активності. Студенти розминались у енергійних руханках, змагались в легкоатлетичних забігах та естафетах, баскетбольних і волейбольних майданчиках, демонстрували свою силу у перетягуванні канату, влучність у дартсі, брали участь у інших активностях.

Центральним заходом стало відзначення студентського свята спорту у Волинському національному університеті ім. Лесі Українки, яке було організоване Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з Департаментом культури, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації.

Захід розпочався на площі перед центральним корпусом університету, урочистим відкриттям, загальним виконанням державного гімну та вітальних промов гостей заходу.

Надалі троє студенток факультету фізичної культури, спорту та здоров’я ВНУ ім. Лесі Українки провели масову розминку, участь у якій взяло близько 200 студентів різних факультетів, а також і викладачі університету.

По закінченні руханки студенти старших курсів перейшли до активностей у локаціях, а для студентів першого курсу на алеях центрального парку ім. Лесі Українки було проведено змагання «Крос першокурсника» у якому взяли участь 100 студентів.

Трійки призерів серед юнаків і дівчат нагородили медалями та дипломами.

Всім учасникам вручили пам’ятні тематичні медалі до Дня студентського спорту.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів