«День здоров’я» фізкультурно-оздоровчими заходами на свіжому повітрі відзначИли на Хмельниччині

96

Під гаслом «У здоровому тілі здоровий дух» відзначався «День здоров’я» у державному навчальному закладі «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» (т.в.о. директора – Тарас СТАНІСЛАВ, керівник фізичного виховання – Віталій ПРИЙМАК), де брали участь 238 здобувачів освіти всіх навчальних груп (169 юнаків та 69 дівчат). Також юнаки та дівчати активно долучилися до марафону – легкоатлетичного забігу на дистанцію 400 м, брали участь у змаганнях з тенісу настільного, виборювали першість з армреслінгу, шахах, шашках, дартсі, перетягуванні канату.

Визначилися переможці та призери:

  • у забігу на 400 м:

серед юнаків:

І місце – Шаткун Богдан (17 група); 

ІІ місце – Чугунов Вадим (37 група); 

ІІІ місце – Шкабара Василь (37 група); 

серед дівчат:

І місце – Анскевич Марина (22 група);

ІІ місце – Панчук Анастасія (22 група); 

ІІІ місце – Сокровищук Каріна (22 група):

  • у змаганнях з армреслінгу:

серед юнаків:

І місце – Жук Вадим (35 група); 

ІІ місце – Верхогляд Антон (35 група); 

ІІІ місце – Безкровний Валерій (27 група); 

серед дівчат:

І місце – Єзерська Анна (22 група); 

ІІ місце – Панчук Анастасія (22 група); 

ІІІ місце – Скоропінська Ліза (10 група); 

  • з тенісу настільного:

серед юнаків:

І місце – Шаткун Блгдан (17 група);

ІІ місце – Безкровний Валерій (27 група); 

ІІІ місце – Огороднік Іван (35 група);

ІІІ місце – Тихорук Ярослав (27 група);

серед дівчат:

І місце – Сокровищук Каріна (22 група);

ІІ місце – Єзерська Анна  (22 група); 

ІІІ місце – Царук Софія (10 група); 

ІІІ місце – Коргун Анастасія (22 група); 

  • у снайпері баскетбольному:

серед юнаків:

І місце – Федорчук Вадим (35 група);

ІІ місце – Верхогляд Антон (35 група);

ІІІ місце – Ковеня Ілля (35 група);

ІІІ місце – Шевчук Олександр (17 група); 

  • у перетягуванні линви:

серед юнаків:

І місце – 15 група;

ІІ місце – 24 група;

ІІІ місце – 27 група; 

  • у змаганнях з дартсу:

серед юнаків:

І місце – Прокопчук Вячеслав (32 група); 

ІІ місце – Севрюков Дмитро (24 група); 

ІІІ місце – Мізерний Артем (15 група); 

ІІІ місце – Войцехівський Віталій (37 група);

серед дівчат:

І місце – Коргун Анастасія (22 група); 

ІІ місце – Маринич Марія (12 група); 

ІІІ місце – Санкова Вероніка (12 група); 

  • у змаганнях з шахів:

серед юнаків:

І місце – Шкабара Василь (37 група); 

ІІ місце – Савич Іван (24 група); 

ІІІ місце – Олійник Андрій (37 група); 

  • у змаганнях з шашків:

серед юнаків:

І місце – Ковальчук Олександр (35 група); 

ІІ місце – Містюк Олександр (27 група); 

ІІІ місце – Мигловець Артем (17 група); 

ІІІ місце – Тупичкор Павло (27 група); 

серед дівчат:

І місце – Сущенко Вікторія (12 група); 

ІІ місце – Чуйко Вікторія (22 група); 

ІІІ місце – Санкова Вероніка (12 група).

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів