Дітям з особливими потребами подобається грати у футбол

1429

18 квітня у м. Луцьку на сучасних спортивних майданчиках Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбулося урочисте відкриття XIV Спартакіади Волині серед закладів загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами.

Зі словами привітання до учасників та їх наставників звернулись: начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін, головний суддя змагань Віктор Гуцаленко, представники молодіжних громадських організацій.

Традиційно змагання за програмою Спартакіади розпочались футбольними баталіями серед юнаків і дівчат, в яких взяли участь 10 команд школярів із закладів освіти обласного підпорядкування. Слід зазначити, що в позаурочний час, при чисельній підтримці уболівальників, педагогів та батьків.

За підсумками цікавої і безкомпромісної боротьби трійку призерів очолила команда юнаків Затурцівської спеціальної ЗОШ-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», срібні та бронзові нагороди отримали команди Заболоттівської та Липлянської спеціальних ЗОШ-інтернатів.

У змаганнях серед дівчат почин юнаків підтримали учениці Затурцівської зпеціальної загальної освітньої школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», які посіли I місце, друге місце посіли школярі Липлянської, а третє Заболоттівської спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів.

Переможці і призери змагань отримали грамоти Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України, а кращі гравці сувеніри від спонсорів.

Наступний етап Спартакіади з міні-волейболу відбудеться 25 квітня ц. р. у м. Луцьку.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів