Донеччина в очікуванні «Cool Games 2018»

1546

 З метою впровадження інноваційних підходів до проведення уроків фізичного виховання, збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед школярів з 01 по 04 грудня 2018 року в місті Київ відбудуться змагання нового Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед школярів «Cool Games 2018»

До участі в Заході допускаються збірні команди учнів закладів загальної середньої освіти. Збірна кожної області  складається з трьох вікових дивізіонів: 2009-2008 рр. н., 2007-2005 рр. н., 2004-2001 рр. н.. Команди будуть змагатися в естафетах, рухливих іграх та в презентації своїх регіонів. Начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Нестеренко І. Ю. та керівник команди Донецької області Ольхова Т. О. вже відвідали нараду – семінар, де докладніше ознайомилися з програмою та умовами змагань «Cool Games». Зараз учителі фізичної культури готують учнів, членів збірної Донецької області, до випробувань, які вони будуть долати під час естафет відповідно до Програми активностей цього заходу, вчителі-предметники допомагають школярам зробити презентацію, яка познайомить усіх присутніх з визначними місцями Донецької області.

Згідно з регламентом команда – переможець учнів 2001-2004 р. н. буде представляти нашу країну в World ISF Educational Games (м. м. Афіни – Олімпія, Греція, 27.03-02.04.2019 року).

Донецьке обласне відділення (філія) КФВС МОН України бажає юним спортсменам Донеччини ,  учасникам Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед школярів «Cool Games 2018», проявити спортивний характер, прагнути до перемоги та гідно представити Донецьку область у м. Київ.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів