Донеччина пробігла “Студентську милю”

1627

Тридцять першого травня 2019 р. студенти закладів вищої освіти Донецької області долучилися до проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Студентська миля-2019», у парку Ювілейному студенти пробігли символічні 1609 метрів!

Захід є традиційним і проводиться з метою формування здорового способу життя та залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня рухової активності студентської молоді та зміцнення здоров’я, популяризації та подальшого розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської молоді України, а також піднесення олімпійських цінностей та ідеалів спорту.

Організатори заходу, а саме: Донецьке обласне відділення (філія) Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, відділення Національного олімпійського Комітету України у Донецькій області та управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації підготували для учасників заходу показові виступи та подарунки.

На урочистому відкритті з привітальними словами до учасників звернулись: начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко, заступник начальника управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради Анна Височіна та доктор технічних наук, професор, ректор Донбаської державної машинобудівної академії, керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Донецькій області Віктор Ковальов. Також на святі були присутні фахівець відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Каріна Ваноян та начальник управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради Андрій Гореславець.

Юні чирлідери з команди “Step by step” (керівник Ніна Пастушкова), переможці Чемпіонату України, зарядили учасників запальним виступом. Для них торгівельна марка «А-Деліс» та відділення НОК України в Донецькій області підготували солодкі призи і сувеніри з Олімпійською символікою.

Більше 400 студентів і викладачів з 9 закладів вищої освіти Донецької області пробігли відведену дистанцію без врахування часу.

Фахівець Національного олімпійського Комітету Донецької області Карина Ваноян та начальник Донецького обласного відділу комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ Ігор Нестеренко провели для учасників цікаву олімпійську вікторину з подарунками.

 

Донецьке обласне відділення (філія) Комітет  з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів