Двоє запорізьких спортсменів стали переможцями обласного конкурсу «Студент року 2019»

1104

У Запоріжжі нагородили переможців обласного конкурсу «Студент року 2019». Церемонія відбулася напередодні Міжнародного Дня студента у Запорізькому обласному центрі молоді. 

Обласний конкурс «Студент року» проводиться Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації, спільно з КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР та Центром культури Запорізького національного університету. 

Конкурс був започаткований у 2002 році. У 2019 році до Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації було подано 74 кандидатури студентів закладів вищої освіти Запорізької області. Конкурс проходив у 3 етапи: факультетський та університетський − протягом жовтня, та обласний − у листопаді.

На засіданні конкурсної комісії було обрано 15 переможців в 11 номінаціях. Одразу два переможці було відзначено в номінації «Студент – спортсмен року». Почесні відзнаки та грошові премії отримали студентка 4 курсу  факультет фізичної культури, спорту та здоров’я людини Бердянського державного педагогічного університету, Олександра Березіна, яка цього року виборола срібло і бронзу чемпіонату світу з традиційного ушу; 

також переможцем конкурсу в цій номінації став студент 4 курсу факультету Фізичного виховання Запорізького національного університету Дмитро Вороновський – чемпіон Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

Коментарі

коментарів