Естафету відкриття районних етапів змагань «Пліч-о-Пліч Всеукраїнські шкільні ліги» підхоплює Шевченківський район Києва

265

22 лютого в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій відбулось урочисте відкриття районного етапу «Спортивних шкільних ліг м. Києва», що проводяться в програмі всеукраїнських змагань «Пліч-о-Пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році під гаслом «Разом Переможемо».

На відкриття заходу завітали почесні гості: Олена Говорова – заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень, Олександр Поповцев – очільник Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, Ганна Островська – заступниця голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, Євгенія Ярова – начальниця управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, Сергій Бобровник – начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Сергій Шкарніков – віце-президент Федерації легкої атлетики м. Києва, та амбасадори проєкту – Ірина Геращенко, чемпіонка України зі стрибків у висоту, віцечемпіонка Євро-2021 в приміщенні, дворазова учасниця Олімпійських ігор та дворазова переможниця етапів Діамантової ліги, та Андрій Нікітченко, неодноразовий чемпіон, призер чемпіонатів Європи, Світу з національних видів боротьби «Алиш», «Сірім».

Гості привітали та побажали успіхів учасникам змагань. А пані Олена Говорова відкрила таємницю, яка досі трималась у секреті, що команди, які візьмуть перші місця у видах спорту, отримують найвищу нагороду – поїздку до Франції.

Урочисті відкриття ігор перетворилися на своєрідний батл між районами – це також свого роду змагання. Учасників вітають відомі медійні особистості, заслужені спортсмени тощо, на відкритті змагань виступають різні колективи.

Не став виключенням і Шевченківський район – до вітань приєднались вихованці ЗДО № 77 та № 543, які під урочистий вихід команд виконали на барабанах легендарну композицію «Ой, у лузі червона калина», учасник «Голос країни» – Ігор Петров, який виконав Гімн України та танцювальний колектив «Dance mix» ЦТ «Шевченківець».

Отже, після святкових урочистостей розпочались вже змагальні батли з баскетболу. І на спортивному майданчику зустрілись команди дівчат, які виборюватимуть між собою право участі у міському етапі змагань. Це вихованки школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Києва, школи І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва, ліцею податкової та рекламної справи 21 міста Києва та господарі майданчику – Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій.

Баскетбол дуже жіночий вид спорту, ця гра інтелектуальна, а дівчата розумні і хитрі, вони більш витривалі, більш самостійні – і спостерігати за гравчинями було одне задоволення. Вони грали заповзято, не даючи жодних шансів суперницям і тримаючи у тонусі до останніх хвилин. Але це гра і мають бути переможці. Отже, в запеклому протистоянні, перемогу вирвала команда школи № 20, ІІ місце посіла команда школи № 1 і ІІІ місце – команда школи № 61.

Щиро вітаємо переможниць та бажаємо їм такого ж азартного та драйвового настрою на міському етапі.

Дякуємо вчителям фізичної культури за підготовку команд, управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації – очільниці Євгенії Яровій та головному спеціалісту сектору виховної, позашкільної та спортивно-масової роботи Марії Суржик за гарну організацію заходу та згуртований колектив. Окремі слова вдячності директорці школи № 61 – Неллі Устич за теплий та гостинний прийом.

Продовжуємо рухатись  «Разом до Перемоги» спостерігаючи за змаганнями районів за право брати участь у міському етапі «Спортивних шкільних ліг м. Києва», який дасть перепустку учнівським командам на всеукраїнський фінал змагань «Пліч-о-Пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Вперед, Пліч-о-пліч, до спільної мети – Разом до Перемоги!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів