Фінальні змагання з баскетболу

1393

Відповідно регламенту проведення змагань з баскетболу серед команд вищих навчальних закладів типу: коледж, технікум за програмою обласних студентських спортивних ігор 2017–2018 навчального року на І та ІІ етапах змагань взяло участь 1469 юнаків та дівчат, а в зональних і фінальних змаганнях 268 студентів із 14 вищих навчальних закладів.

Фінальні змагання серед команд юнаків відбулися 22 березня 2018 року в спортивній залі Херсонського національного технічного університету.

Чемпіонами обласних студентських спортивних ігор 2017–2018 навчального року з баскетболу стали курсанти Морського коледжу ХДМА, на ІІ місці – курсанти Херсонського морехідного училища рибної промисловості, на ІІІ – юнаки Новокаховського приладобудівного технікуму.

Команди дівчат змагались у спортивній залі Берисласького педагогічного коледжу. У підсумку місця розподілилися наступним чином:     І – студентки Бериславського педагогічного коледжу; ІІ – дівчата Херсонського училища культури; ІІІ – спортсменки Бериславського медичного коледжу.

Херсонське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів