Фінальні змагання з волейболу серед дівочих команд ЗПО (ЗПТО) відбувся у столиці

3382

14 листопада відбувся фінал ігор змагань з волейболу серед дівчат в програмі Спартакіади серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва.

В фіналі зустрілися чотири команди, де IV місце посіла команда Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну (№29) під керівництвом Ірини Вікторівни Гаврилко, III місце – команда ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій поліграфії та дизайну м. Києва» (№6), керівник Оксана Михайлівна Алєксєєва.

А от фінальна гра найсильніших виявилася досить напруженою. Затамувавши подих, всі присутні спостерігали за запеклою боротьбою. Дівчата влаштували видовищне дійство – до останнього свистка не можливо було передбачити результат гри. Та в решті решт, господарі майданчика – ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» – перекинули через сітку вирішальний м’яч, який приніс їм та їх керівнику Любові Михайлівні Юхименко, перемогу. Друге місце посіла команда Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу (№34), яку тренує Володимир Петрович Лосєв.

На урочисту частину нагородження завітав начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Ілліч Бобровник, який привітав команди з гідними перемогами та побажав нових здобутків, наснаги та доброго здоров’я. 

І вже згодом ми матимемо змогу спостерігати, сподіваємось, за не менш запеклими змаганнями з волейболу серед чоловічих команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва.

Висловлюємо слова вдячності за гостинність господарям – ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» та викладачу фізичного виховання Любові Михайлівні Юхименко.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів