Фізична культура: розвиваємо особистості

1223

Працівники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України взяли участь у освітній платформі «Фізична культура: розвиваємо особистості» в рамках Київського освітнього он-лайн форума «Нова українська школа – новий простір освіти», що проводився Департаментом освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Інститутом післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка за участі вчителів фізичної культури міста Києва. Було розглянуто і обговорено комплексний підхід до формування розумових і фізичних якостей та навичок сучасної молоді, удосконалення психологічної та фізичної підготовки до активної життєдіяльності, новий зміст шкільної та дошкільної освіти, навчання на компетентнісній основі.

Модератором заходу виступив Юрій Черпак, старший викладач кафедри дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної освіти Університету Грінченка, канд. пед. наук, регіональний тренер НУШ: фізична культура і спорт. Він презентував вчителям фізичної культури про зміст нової навчальної програми з фізичної культури для 5-6 класів, розроблену Інститутом модернізації змісту освіти за підтримки громадського руху «JuniorZ» Олександра Педана і Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Головний спеціаліст Київського міського відділення КФВС МОН Оксана В’яла надала інформацію про плани підготовки і проведення заходів серед учнівської молоді з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України, Всеукраїнського Олімпійського уроку і Олімпійського тижня, інших фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів запланованих на І півріччя нового навчального року.

Крім того, були представлені доповіді про особливості інклюзивного навчання на уроках фізичної культури, а також «Інтегровані аспекти музичного та фізичного розвитку молодших школярів».

Завершилась конференція взаємними побажаннями успіхів і нових творчих і спортивних досягнень у новому навчальному році, а також привітаннями з нагоди відзначення Дня знань.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів