ФК «Тернопіль-Педуніверситет» став переможцем Кубку «Патріотів»

1323

24 жовтня, у Вишнівці завершився третій кубок «Патріотів» серед студентських команд України. Його володарем став студентський віце-чемпіон Європи – ФК «Тернопіль-Педуніверситет».

Фінальний поєдинок між ФК «Кременець-Академія» та ФК «Тернопіль-Педунівнерситет» видався на диво напруженим. Рахунок відкрили тернополяни, коли на 6-й хвилині точним був удар Андрія Засєдка. Після перерви кременчани спершу зрівняли рахунок – відзначився Юрій Дімітрієв (47 хвилина), а за п’ятнадцять хвилин ФК «Кременець-Академія» вийшов вперед після удару Дмитра Галадея (62 хвилина). Тернополяни у час, що залишився намагалися вирівняти становище на футбольному полі, однак довго цього їм зробити не вдавалося. І лише на першій компенсованій хвилині до основного часу гри гол-красень потужним ударом зі штрафного Юрія Заставецького приніс тернополянам нічию – 2:2. 

За регламентом змагань додаткового часу не передбачалося, команди одразу стали пробивати пенальті. У серії післяматчевих одинадцятиметрових ударів влучнішими були тернополяни, вони зуміли відзначитися у всіх своїх п’яти спробах, а кременчани одного разу були не точними, що й принесло студентам Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка перемогу в турнірі!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (з інформації ФФТО)

Коментарі

коментарів