Флеш-моб “Jump Squats” на честь Міжнародного дня студентського спорту пройшов у Херсоні

889

20 вересня 2019 року святкується Міжнародний день студентського спорту. З цього приводу було проведено флеш-моб “Jump Squats” (стрибки з напівприсяду). Понад 200 студентів закладів вищої освіти І-ІІ та ІІІ-IV рівнів акредитації Херсону та області брали участь у цьому заході. Студенти виконували 24 стрибки, що символізують кількість золотих медалей, які вибороли студенти на міжнародних змаганнях. 

В рамках святкування було відкрито XV літню Універсіаду та проведені змагання з тенісу настільного серед юнаків та дівчат закладів вищої освіти ІІІ-IV рівнів акредитації області.

Свято також було яскравим завдяки мистецьким виступам студентів Херсонського училища культури, показовим виступам Херсонського міського клубу Taekwon-Do ITF “Кобуксон” та інших.

Цікавою подією також стало проведення Чемпіонату області з естафетного бігу за підтримки Управлінняз питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації  Херсонської обласної державної адміністрації. За результатами естафети серед учасників віком 19-20 років І місце вибороли студенти Херсонського державного університету, ІІ місце – Херсонська філія Одеського університету внутрішніх справ, ІІІ місце – Херсонська філія Національного університету кораблебудування ім. Адмірала Макарова. Серед молоді віком 17-18 років призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – Херсонське музичне училище;

ІІ місце – Херсонський гідрометеорологічний технікум;

ІІІ місце – Херсонський базовий медичний коледж.

За результатами естафетного бігу переможці були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів