Флешмоб «Jump Squats» до Міжнародного дня студентського спорту провели на Донеччині

1931

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах незалежно від підпорядкування та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку. Рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров’я і довголіття.

20 вересня студенти вищих навчальних закладів Донецької області приєдналися до спортивно-масового заходу – флешмобу «Jump Squats» – стрибки з напівприсяду.  

З кожним роком кількість бажаючих взяти участь в Всеукраїнському флешмобі збільшується. Цього року більше трьох тисяч студентів з коледжів, університетів та інститутів виконували вправу стрибки з напівприсяду. А всього у масштабному спортивному заході взяли участь 2128 студентів з 32 коледжів (ЗВО І-ІІ р.а.) та 1118 студентів з 12 університетів та інститутів (ЗВО ІІІ-ІV р.а.).

Дякуємо всім студентам за участь в святкуванні Міжнародного дня студентського спорту.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту  МОН України

Коментарі

коментарів