ФУТБОЛЬНА КОМАНДА КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИ‎ТЕТУ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА ВИРУШАЄ У ПОРТУГАЛІЮ

3359

20 липня до Португалії представляти Україну в змаганнях з футболу серед команд Європейських університетів відправляються столичні студенти. Декілька годин тому Київський університет імені Бориса Грінченка урочисто проводжав свою футбольну команду – переможця XІХ Чемпіонату міста Києва з футболу – для участі у ІV Європейських університетських іграх, що зараз тривають у португальському місті Коїмбра.

Щиро привітав своїх студентів і побажав  команді гідно представити свій рідний університет, місто Київ та Україну на Європейських студентських змаганнях ректор КУБГ Віктор Огнев’юк. Побажати яскравої гри та перемог чемпіонам міста Києва над кращими студентськими командами Європи прийшли керівники Футбольної асоціації студентів міста Києва Вадим Місюра та Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник, які привітали молодь з участю в престижному студентському форумі та передали вітання від народного депутата України та президента Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Івана Крулька і президента Спортивної студентської спілки міста Києва, ректора Київського національного університету будівництва і архітектури Петра Кулікова.

Ми приєднуємося до добрих слів на адресу нашої студентської команди, віримо у ваш дух і бажаємо продемонструвати свою найкращу гру на футбольних полях Португалії!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів