Геокешинг відбувся на Миколаївщині

2423

Хочеться взяти карту і в якійсь історичній місцині знайти справжній скарб? Немає нічого простішого! Варто лише запастися тією самою картою, GPS-навігатором, гарним настроєм і вперед. Стоп! Куди вперед? Про це розкаже геокешинг.

Слово «геокешинг» (geocaching) походить від грецького «гео» – Земля і англійського «cache» – схованка. Геокешинг – своєрідна туристична гра, вже завоювала  тисячі шанувальників у всьому світі. Це командна гра, в якій присутні: подорож, знаходження місця розташування заданих об’єктів, пошук інформації про об’єкти і відповідей на питання.

У «геокешинг» можна грати і в дитячому саду, оскільки кожна дитина мріє знайти скарб. Дана технологія дозволяє зробити процес навчання дійсно актуальним, особистісно-значущим, цікавим і творчим, в якійсь мірі навіть захоплюючим.

Тому, 18 вересня 2018 року вихованці старшої групи стали учасниками цікавого геокешингу «У пошуках скарбів».

Діти за допомогою GPS-навігатора та карти-схеми долали маршрут у пошуку скарбу. Цікаві пригоди, подорожі лабіринтами, веселі  змагання та досліди чекали на них на кожному етапі пошукової експедиції. А винагородою за спритність, наполегливість та старанність став знайдений скарб.

Діти були в захваті: гра вдалася!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів