Гімназіада України зі стрільби з лука: львівські школярі здобули командне золото

2101

У фінальних змаганнях I Гімназіади України зі стрільби з лука учнівська збірна Львівської області посіла перше загальнокомандне місце. Друге місце у загальному заліку посіли лучники із Чернівецької області, а бронзу виборола команда Києва.

В особистому заліку серед дівчат чемпіонкою стала школярка Львова – Жанна Наумова, яка вже є володаркою ліцензії на юнацьку Олімпіаду. Львів’янин Олександр Панциру опинився у топі змагань, ставши кращим серед хлопців.

Загалом поборотися за перемогу на змаганнях, що відбувались з 27 по 30 березня, та вибороти право представляти Україну на Всесвітній гімназіаді у Марокко, до Львова приїхали збірні команди 7 областей та м. Київ. Поруч із господарями за перемогу змагались школярі Рівненської, Чернівецької, Сумської, Черкаської, Київської, Харківської областей та м. Києва. Склад кожної з команд – 3 хлопці, 3 дівчини. Лучники виконували олімпійську вправу, змагаючись на дистанції 60 метрів.

 

Не обійшлося і без зіркових гостей. Підтримати юних «Робін Гудів» завітав  Володька з «Країни У» та ВІП (Тернопіль), привид з «Готелю Галіція» Тарас Стадницький, який спільно із головою оргкомітету заходу, начальником Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Анатолієм Ігнатовичем, президентом Федерації стрільби з лука Львівської області Олександром Калініченком та президентом Учнівської спортивної спілки Львівщини Ярославом Гаврихом вручив усім учасникам змагань книжки львівських видавництв на згадку про Львів.

Змагання відбувались у стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України. Організатором заходу виступили Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, Учнівська спортивна спілка України спільно із Федерацією стрільби з лука України.

Львівське обласне відділення КФВС МОНУ

Коментарі

коментарів