Головний трофей 73-ї обласної Cпартакіади школярів з волейболу залишився у запорізьких дівчат

2182

Протягом року у Запорізькій області тривала 73 обласна Спартакіада школярів з волейболу. Команди визначали кращих у чотири етапи – у кожному навчальному закладі, потім в районах, далі – в зональних етапах, в результаті чого відібралися вісім найсильніших шкільних збірних регіону. Днями всі вони зустрілися на базі Запорізької спеціалізованої школи №100, аби з’ясувати переможця у фінальному етапі. Першими сильнішого виявили хлопці, перемогу вибороли учні Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пологівського району.

А серед дівчат участь у боротьбі за призові місця взяли наступні команди:

  • Благовіщенська ЗШ І-ІІІ ст. Кам’янсько -Дніпровського району;
  • Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3;
  • Дніпрорудненська спеціалізована школі І-ІІІ ст “Світоч” Василівського району;
  • Запорізька СШ№7, Комунарського району Запоріжжя;
  • Запорізька гімназія №45, Хортицького району Запоріжжя;
  • Мелітопольска гімназія №5;
  • Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пологівського району;
  • Юр’ївська БЗОШ І-ІІІ ст. Приморського району.

За результатами ігор у групах до квартету фіналістів вийшли дві запорізькі – спеціалізованої школи №7 та гімназії №45. А також дівчата з Мелітополя і Вільнянська. Півфінальні матчі програли школярки з Мелітополя та СШ №7. А от в матчі за третє місце перевага була на боці запоріжанок – команда СШ №7 у цікавому протистоянні здолала вільнянську ЗОШ №3 2:1.

У фіналі зустрілися команди Запорізької гімназії №45 та мелітопольської гімназії №5. З рахунком 2:0 перемогу святкували запорізькі волейболістки.

Склад команди-переможця 73-ї обласної Cпартакіади школярів з волейболу: Ольга Сіталенко, Вероніка Чубенко, Діана Попович, Катерина Самофал, Вероніка Запрудська, Софія Сквіра, Олександра Молчанова, Анастасія Поліщук, Валерія Загубіна, Дарина Куделя.

Команда переможець обласних змагань представить Запорізьку область на Всеукраїнських змаганнях школярів, які відбудуться вже у травні.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів