Гранд фінал ІІ ISF WORLD COOL GAMES у Києві

555

9-12 листопада в Києві проходили ІІ ISF World Cool Games! Впродовж чотирьох днів школярі з Молдови, Казахстану, Румунії, Словенії, Сербії, Чорногорії і звісно ж з України змагалися у спритності та кмітливості в азартних крутих естафетах Cool Games, які гостинно приймав на базі свого спорткомплексу Національний університет фізичного виховання і спорту України.

Кожен день змагань був насиченим неперевершеними емоціями, учні мали змогу і потренуватися, і гарно відпочити. Були і тренування, і змагання, і чудові презентації команд. 

11 листопада, після відбіркових естафет, визначилися півфіналісти – четвірка лідерів – Україна, Словенія, Казахстан та Молдова, які 12 листопада боролися за чемпіонство, решта команд – Румунія, Сербія та Чорногорія розігрували 5-7 місця.

Саме 12 листопада відбувся гранд фінал, який традиційно розпочався з привітань та руханки. З вітальними словами до команд, їх представників, тренерів і гостей заходу звернулися почесні гості та організатори заходу: член Виконкому Міжнародної федерації учнівського спорту Мбай Абдула Бамба, президент Української федерації учнівського спорту – Роман Греба та голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Вадим Стеценко. Вони побажали спортсменам вдалих виступів і впевнених перемог. Після чого всіх присутніх привітали танцювальні колективи, які своїми запальними танцями зарядили команди на загальну руханку, в якій взяли участь всі без виключення – таким драйвом була заряджена атмосфера.

Зарядившись енергією та розім’явши м’язи, розпочались вирішальні забіги. Першими стартували команди України та Молдови, де українці здобули впевнену перемогу. В наступному забігу змагалися команди Казахстану та Словенії, де переможцями стали словенці. 

Родзинкою змагань став сюрприз від організаторів – проходження естафет суддями, в яких перемогу здобули…судді! Також були змагання між командами учнів та їх наставників, де переможцями стала команда учнів.

Кульмінацією заходу став вирішальний забіг команд України та Словенії, під час проходження естафет вирував шалений шквал емоцій – команди йшли до мети впевнено, цілеспрямовано, до останньої секунди неможливо було передбачити переможця. Буквально на останній секунді Словенія змогла вирвати перемогу. Тож переможцями стала команда Словенії, срібло завоювали наші співвітчизники, бронзова нагорода дісталась команді Казахстану, 4-7 місця посіли команди Молдови, Сербії, Чорногорії та Румунії відповідно.

Ось таким був цьогорічний Cool Games – емоційним, драйвовим, розумним, активним, творчим! Be Cool!

Висловлюємо щирі слова вдячності за це феєричне дійство: організаторам за свято, суддям за справедливе та неупереджене суддівство, вболівальникам за підтримку, тренерам за настанови юним спортсменам, які в свою чергу подарували таку видовищну гру, адміністрації НУФВСУ за надану територію та всім без виключення за неймовірно яскраві емоції та гарні спогади про миттєвості гри.

До зустрічі на наступних ISF World Cool Games!

«Будь розумним, активним, творчим! Be Cool!»

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів