Харків’янин перемагає в престижній Італійській гонці 

398

В’ячеслав Путятін переміг в найпотужнішому класі KZ-2 у 27-мій гонці Winter Cup, що відбулася минулого тижня в Італійському Lonato. 

В цій гонці перемога була здобута великою ціною та величезною волею В’ячеслава. По-перше, він почав її не зовсім вдало. В кваліфікації він був 16-м через несподіваний трафік на швидких колах. В перших двох відбіркових хітах наш пілот багато відіграє, фінішувавши 4-м та 5-м відповідно. А, в третьому відбірковому хіті В’ячеслав перекинувся і чудом не травмувався. Точніше травмувався, але зміг продовжити гонку не дивлячись ні на що, тільки на новому шасі. Таким чином останній відбірковий хіт В’ячеслав починає з останнього місця. 

За підсумками всіх відбіркових хітів, він отримує 11-ту стартову позицію. За рахунок вдалого старту, вдається відіграти відразу три місця. На третьому колі гонки, через протікання радіатору у карта одного з суперників, на трасі сформувалася калюжа, через яку з гонки вибули три швидких пілоти попереду нашого співвітчизника. Через цю ситуацію, В’ячеславу вдається обігнати ще двох пілотів і він стає вже третім з відставанням від лідера у 2 секунди. Впродовж наступних кіл, В’ячеслав наближається до лідируючої групи і проходить одного з суперників. Тож, фінішує наш пілот другим, але лідер отримує пеналізацію за зміщене положення переднього бамперу, відкочується на декілька позицій назад і В’ячеслав отримує першу позицію у підсумку. 

Отже, за всю свою наполегливу роботу впродовж гоночного викенду, В’ячеслав Путятін отримує заслужену Перемогу!

Офіційні результати на сайті та на сторінці у Фейсбук.

Photo: SouthGardaKarting

Харківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів