ХІV Літня Універcіада з плавання відбулась у Києві

1902

Київський національний університет будівництва і архітектури вкотре зустрічає на голубих доріжках свого басейну Універсіаду м. Києва.

28 березня студентські команди з 15 вишів столиці це понад 100 учасників зібрались на змагання з плавання ХІV літньої Універсіади міста Києва.

Урочисто змагання відкрила представник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Оксана В’яла, яка передала слова вітання студентам від голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадима Стеценка та побажала учасникам успішних стартів. На трибунах басейну були присутні багато студентів, котрі дуже палко вболівали та підтримували учасників змагань.

До програми Універсіади з плавання увійшли запливи на 50 метрів вільним стилем, брасом, батерфляєм, плаванні на спині та особливо цікаві змагання естафет 4х50 метрів вільним стилем та комбінованої змішаної естафети 4х50 метрів, в якій беруть участь 2 чоловіка та 2 жінки.

Традиційно основна боротьба відбувалась між студентами Національного університету фізичного виховання і спорту України, НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» та КНУ імені Тараса Шевченка. Підсумки загальнокомандного заліку виступу плавців будуть підведені трохи згодом.

Дякуємо учасникам змагань за видовище безкомпромісної боротьби і бажаємо надалі демонструвати свої найкращі результати.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів