ХІV Міжнародна науково-методична конференція “Фізичне виховання в контексті сучасної освіти” відбулась у Києві

1184

 14-15 червня 2019 року в Національному авіаційному університеті відбулась ХІV Міжнародна науково-методична конференція «Фізичне виховання в контексті сучасної освіти».

Відкриття конференції розпочалося з вітальних слів керівника навчально-дослідної частини НАУ, доктора технічних наук, професора Павленка П.Н. та віце-президента Національного олімпійського комітету України та президента Олімпійської академії України, професора Булатової Марії Михайлівни.

Серед учасників Коференції був присутній Сергій Бобровник, начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, виступивши з привітанням від міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Вадима Стеценка, голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з побажаннями невичерпної творчої наснаги та нових наукових досягнень.

Значний внесок у роботу конференції внесли закордонні гості з Польщі, Молдови, Білорусі, Іспанії, Нігерії.

Також зі своїми доповідями виступили професор Вихляєв Ю.Н., професор Ягодзинський С.Н., професор Павленко П.Н., доцент Вржесневський І.І., доцент Бобр В.І., доцент Хіміч І.Ю., доцент Фотинюк В.Г.

Спілкування було досить жвавим та плідним, кожен з присутніх мав змогу висловити власну думку та обговорити питання фізичного виховання в сучасній освіті.

Щиро вдячні за запрошення на конференцію ректору Національного авіаційного університету Ісаєнко Володимиру Миколайовичу та завідувачу кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки Вржесневському Івану Івановичу.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів