Хочеш бути в тренді – бери участь у Cool Games

4398

1–4 грудня 2018 року стартує інноваційний мегапроект «Cool Games» – всеукраїнський спортивно-масовий захід для учнів і учениць 9–17 років. Організаторами заходу є Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України та Українська федерація учнівського спорту. У ньому візьмуть участь 550 дівчат і хлопців з 24 регіонів України та міста Києва, які змагатимуться в естафетах та рухливих командних іграх «Біатлон», «Гулівер», «Angry Birds», «Конвеєр», «Сухий басейн», «Флеш», «Фортеця» тощо. Відбіркові змагання відбудуться в Міжнародному дитячому центрі «Артек» та Міжнародній тенісній академії в Пущі-Водиці, а фінальні, 4 грудня, в столичному спортивному комплексі «Меридіан». Кожна команда складатиметься з 22 учнів і учениць у трьох вікових категоріях 9–10 років, 11–13 та 14–17 років. Переможці старшої вікової категорії, за наявності знання англійської мови, представлятимуть Україну на Educational Games в Афінах та Олімпії в березні 2019 року. Також області-переможці отримають необхідний інвентар для проведення змагань у майбутньому.

Вкрай важливим елементом «Cool Games» є той факт, що вони не потребують спеціальної підготовки, а мають на меті саме популяризувати фізичну культуру серед учнів і учениць закладів загальної середньої освіти. Це новий формат проведення уроків фізичної культури, їхня модернізація з метою зробити уроки яскравими, цікавими та привабливими для нашої молоді.

Сьогодні в МОН України відбулася перша нарада голів філій Комітету ФВС  щодо проведення цього унікального заходу. Також на філії КФВС МОН України покладено відбір цьогорічних команд-учасників.

Уся необхідна інформація щодо проекту за адресою http://sportmon.org/cool-games/.

Також шукайте нас у Фейсбуці за хештегом #СoolGames.

Прес-служба КФВС МОН України

Коментарі

коментарів