Ігри столичних освітян відбулись у Києві

401

9 жовтня 2021 року на базі спортивного комплексу Київського національного торговельно-економічного університету відбулась столична спартакіада «Здоровий киянин» – III Київська міська спартакіада працівників освіти «Ігри Столичних Освітян», яка приурочена до професійного свята «Дня вчителя».

Організаторами заходу виступали Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Київська міська організація фізкультурно-спортивне товариство «Спартак».

Змагання відбувались з чотирьох видів спорту футзал, волейбол змішаний, настільний теніс та шахи, де кожен район мав змогу представляти команду в одному або декількох видах спорту. Загалом участь взяли 7 збірних команд управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій, в складі яких були вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти та представники позашкільних закладів освіти.

Місця за видами спорту розподілились наступним чином: 

  • Футзал – І місце Дарницький район, ІІ місце – Дніпровський район та ІІІ місце – Оболонський район. 
  • Волейбол: І місце – Деснянський район, ІІ місце – Оболонський район, ІІІ – Дніпровський район. 
  • Настільний теніс чоловіки: І місце – Деснянський район, ІІ місце – Дніпровський район та ІІІ місце – Подільський район.
  • Настільний теніс жінки: І місце – Подільський район, ІІ місце – Деснянський район та ІІІ місце – Святошинський район. 
  • Шахи командні результати: І місце – Печерський район, ІІ місце – Святошинський район та ІІІ місце – Оболонський район.

Загальнокомандне місце визначалось за підсумками результатів команд районів в усіх видах програми. Бронзовими призерами стала команда Дніпровського району, срібним – команда Оболонського району, а головні золоті нагороди здобула команда Дарницького району.

Висловлюємо вдячність організаторам «Ігор Столичних Освітян» за створення заходу та залучення освітян до постійних занять фізичною культурою і спортом, та учасникам змагань за активну участь, азарт і приклад для столичної молоді.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів