Київські студентки – претендентки на спортивний «Оскар» України

2035

4 квітня в Києві відбудеться церемонія «Герої спортивного року-2017», організатором якої є Національний олімпійський комітет України. На цьому традиційному урочистому заході, який часто називають спортивним «Оскаром», визначать найкращих спортсменів країни минулого року. Як стало відомо Київському міському відділенню (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, серед номінантів церемонії є й представники столичної студентської молоді.

У номінації «Сенсація року» на перемогу претендують одразу дві київські спортсменки:

– стрибунка у висоту Юлія Левченко, яка у березні 2017-го року зуміла пробитися на п’єдестал дорослого чемпіонату Європи в закритих приміщеннях. На тій же хвилі успіху в літній сезон виграла чемпіонат Європи серед молоді та довела особистий рекорд до позначки 197 см. А потім стала віце-чемпіонкою чемпіонату світу з легкої атлетики в Лондоні, подолавши планку на висоті 2 м 01 см.

Юлії 20 років, вона навчається в Національному університеті фізичного виховання та спорту України. Тренується у Ірини Пустовойт.

– Дарина Білодід, яка минулого року викликала справжню сенсацію в світі дзюдо. В 16 років вихованка київського спортклубу «Юний спартаківець» завоювала «золото» дорослого чемпіонату Європи. А на завершення сезону стала переможницею підсумкового етапу світового кубкового турніру Гран-при.

Сьогодні Дарині 17 років. Вона є студенткою інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Тренують юну дзюдоїстку батьки – Геннадій Білодід і Світлана Кузнецова.

Дарина Білодід також є претенденткою на перемогу в номінації «Олімпійська надія України».

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів