Відбулась колегія управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА

1743

 21 лютого 2019 року  відбулась Колегія управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА з питання підсумків роботи галузі спорту у 2018 році та нагородження кращих колективів фізичної культури і спорту.

 Серед нагороджених був і колектив Рівненського обласного відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, який 17 рік поспіль утримує перше місце в області за підсумками роботи з олімпійських видів спорту.

 Зі звітом про пророблену  роботу у минулому році виступив голова правління громадської організації «Спортивна спілка студентської молоді Рівненщини» Тучак Ярослав Дмитрович. У своєму звіті коротко доповів про основні напрямки роботи Спілки, її плани на поточний рік, проблеми та відповів на запитання присутніх.

 Колегія вирішила звернутися до Міністерства освіти і науки України з офіційним запитом щодо  включення фізичного виховання в закладах вищої освіти України до основного розкладу занять на  протязі 4 курсів (або 8 семестрів) навчання з обов’язковим заліком в кінці кожного навчального року. Також члени колегії зобов’язали Тучака Я. Д. звернутися до керівництва Комітету з проханням  погодити з керівниками федерацій з окремих видів спорту та Міністерством молоді та спорту України про включення у Єдину спортивну кваліфікацію України результатів виконання кваліфікаційних нормативів та присвоєння відповідних розрядів та звань за підсумками участі в Універсіадах України та Всесвітній Універсіаді, яке б значно стимулювало студентів-спортсменів приймати участь у вище названих заходах.  

Рівненське обласне відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів