Команда Ногайського коледжу ТДАТУ виграла обласні змагання з настільного тенісу серед закладів фахової професійної освіти

591

На базі Запорізького будівельного коледжу відбувся обласний етап ІІІ Спортивних Ігор серед студентів ЗФПО України з настільного тенісу. За право представити Запорізьку область у всеукраїнському етапі змагань сперечалися команди десяти закладів фахової професійної освіти регіону.

-Цього року було проведено лише три змагання серед ЗФПО, зважаючи на адаптивний карантин, ми провели лише шахи та шашки. Після виходу Запорізької області з червоної зони ми поновили змагання, але оскільки мало навчального часу залишилося – складно зібрати команди, нема часу підготуватися, не встигнемо багато провести. Цього року ще відбудуться змагання з кульової стрільби. Поновлення змагань є вагомим аргументом з популяризації фізичної культури і спорту, тож сподіваємось що надалі зможемо проводити їх за стабільним календарем, – розповів головний спеціаліст Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ, Олександр Авраменко.

Студенти змагалися в одиночному розряді серед юнаків та дівчат, і в парному – серед юнаків, та змішаних пар. Спершу команди зіграли у двох групах, з кожної вийшло по дві сильніші команди – Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ, Ногайський коледж ТДАТУ, Запорізький будівельний коледж, Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ.

У підсумку в загальному заліку перше місце обласного етапу спортивних ігор  посіла команда з Мелітополя – студенти ВСП Ногайський коледж ТДАТУ, другий – Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ, третя позиція у господарів турніру – збірної Запорізького будівельного коледжу.

В особистому заліку серед перших ракеток переміг Богдан Олексенко (Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ), другий – Данило Сириця (Ногайський коледж ТДАТУ), третій – Олег Шуньков (Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ).

Восьмий рік займаюся тенісом. Довго для себе шукав якийсь вид спорту – пробував багато секцій, і лише теніс сподобався. На своїх перших змаганнях вступив гарно, і вирішив для себе що буду далі займатися і тренуватися. Сьогодні хотів  здобути перше місце і прославити свій коледж! А взагалі у мене серйозні плани стосовно тенісу – хочу після коледжу піти в університет на спортивну спеціальність, аби стати тренером з цього виду спорту, – поділився Богдан Олексенко.

Серед других ракеток найбільше балів набрав Олександр Запорожченко (Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ), другу позицію має Володимир Нехороший (Ногайський коледж ТДАТУ), третю – Олександр Онищенко (Запорізький будівельний коледж).

Серед дівчат на першій сходинці Єлизавета Зюзіна (Ногайський коледж ТДАТУ), друга – Єлизавета Лебідь (Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ), третя Лілія Федина (Запорізький будівельний коледж).

Почала займатися тенісом з 8 класу, і з того часу стала вигравати на змаганнях. Мабуть це генетичне – у мене вся родина займається тенісом – і дідусь і тато. Вони мені першу ракетку подарували на День народження, от досі нею граю і виграю, – розповіла Єлизавета Зюзіна.

У змаганнях чоловічих пар найкращий результат показав дует Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ. Серед змішаних пар лідерами стали студенти Ногайського коледжу ТДАТУ. За підсумками обласного етапу буде складено збірну Запорізької області яка представить наш край на всеукраїнському фіналі змагань.

Командний залік ІІІ Спортивних Ігор серед студентів ЗФПО України з настільного тенісу:

  1. ВСП “Ногайський коледж ТДАТУ”
  2. ВСП “Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ”
  3. ДВНЗ “Запорізький будівельний коледж”
  4. ВСП “Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ”
  5. Мелітопольський промислово-економічний фаховий коледж
  6. ВСП “Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ”

7.-8. КЗ “Запорізький медичний фаховий коледж” ЗОР, Запорізький авіаційний коледж ім. О.Г. Івченка.

9.-10. ВСП “Запорізький фаховий металургійний коледж ЗНУ”, ВСП “Запорізький фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ”

Запорізьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів