Команда з Києва – найкраща у командному заліку ІІІ літньої Гімназіади України з гімнастики художньої

698

18-21 травня в місті Біла Церква на базі Спортивного клубу армії 7 відбулись змагання ІІІ літньої Гімназіади України з гімнастики художньої серед учасниць 2006-2008 років народження, де збірна команда Києва під керівництвом Заслуженого тренера України з гімнастики художньої Вікторії Анатоліївни Безсонової виборола золото загальнокомандної першості серед команд 16 регіонів України, що брали участь в змаганнях Гімназіади.

Наші юні грації, команда у складі Терновської Кристини, Махортової Мілани, Сахно Олександри, Ходорковської Ксенії, Шамілової Уми, продемонстрували чудові виступи у групових вправах. Вони вибороли золото у багатоборстві та вправі – 5 стрічок, а також завоювали срібні нагороди у вправі з 5 м’ячами. Всі вони є вихованками Вікторії Безсонової.  

В індивідуальних вправах найбільше нагород збірній Києва принесли Терновська Кристина та Махортова Мілана. 

Кристина виборола індивідуальне золото у вправі з обручем та вправі зі стрічкою, а також індивідуальному багатоборстві, стала срібним призером у вправі з булавами і отримала бронзову нагороду у вправах з м’ячем. То ж має в загальному підсумку цілих 5 золотих нагород Гімназіади України, 2 срібні і 1 бронзову нагороди. Мілана ж виборола срібло у справах з м’ячем, виборола бронзову нагороду у індивідуальному багатоборстві та трохи не вистачило до п’єдесталу у вправі зі стрічкою, де вона була четвертою. 

Вітаємо представниць збірної команди міста Києва та їх тренерів з чудовими виступами і високими досягненнями на змаганнях Гімназіади України та подальшої вдалої підготовки до участі у XVIII Всесвітній літній Гімназіаді (18th ISF Gymnasiade – School Summer Games), проведення якої заплановано у жовтні у Китайській народній республіці.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів