Кращі спортсмени Київської області взяли участь у фестивалі «Таланти твої, Київщино!»

1823

30 травня 2018 року на території Броварського парку культури та відпочинку «Перемога» відбувся обласний фестиваль «Таланти твої, Київщино!».

Учасниками фестивалю стали кращі юні спортсмени області, переможці всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, дитячі художні колективи закладів позашкільної освіти Київщини; юні художники та майстри народних ремесел, учні та студенти закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, представники батьківської громадськості, організацій роботодавців, громадських організацій тощо – всього понад 1000 осіб.

На фестивалі відбулася церемонії нагородження 140 переможців всеукраїнських та міжнародних творчих, інтелектуальних, спортивних змагань, конкурсів фахової майстерності серед учнівської молоді закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти тощо.

Однією із важливих та яскравих частин програми заходу було відзначення спортсменів Київщини. Так, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Кучер В’ячеслав Анатолійович вручив кубки та подяки Київської обласної державної адміністрації 23 кращим спортсменам області, які мають високі спортивні досягнення у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях з видів спорту.

Директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації  Рогова Віра Борисівна вручила листи-подяки та цінні подарунки учням закладів освіти Київщини.

Фестиваль поєднав у собі концертні виступи дитячих колективів області, поряд з тематичними виставками досягнень вихованців закладів позашкільної освіти та закладів освіти обласної комунальної власності з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, робототехніки, авіамоделювання, судномоделювання тощо.

Цікавими для всіх відвідувачів фестивалю були організовані спортивні майданчики, на яких пройшли показові виступи спортсменів з видів спорту.

Київське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів