«Крутяцькі враження» від Cool Games залишились у школярів з Донеччини

1959

 Чотири дні, з 01-04 грудня 2018 року добра частина Донецької області вболівала за збірну команду земляків, яка взяла участь у першому Всеукраїнському спортивно – масовому заході серед школярів «Cool Games 2018».

550 дівчат і хлопців із 25 регіонів України заполонили 1 грудня  Міжнародний дитячий центр “Артек”, що розкинувся в пристоличній Пущі-Водиці. Ці дні він був схожий на бджолиний вулик.

22 учні закладів загальної середньої освіти м. Краматорськ, трьох вікових категорій, декілька днів поспіль долали важкі, але дуже цікаві випробування. Організатори заходу – Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО «Українська Федерація учнівського спорту», потурбувалися щодо насиченості та цікавості Програми.

Згідно з регламентом команди змагалися в естафетах відповідно до Програми активностей заходу та в презентації своїх регіонів. На жаль команди І (2009-2008 рр.н.) та ІІ (2007-2005 рр.н.) вікових дивізіонів не змогли посісти призові місця, але гарний настрій, купу неймовірних вражень, великий досвід, який знадобиться їм для наступних змагань, отримав кожен учасник. Школярі ІІІ вікового дивізіону (2004-2001 рр.н.) змогли перемогти своїх суперників  і посіли почесне ІІІ місце у Всеукраїнському спортивно – масовому заході серед школярів «Cool Games 2018». Зовсім трохи не вистачило балів нашим школярам щоб вибороти право участі в World ISF Educational Games (м.м. Афіни – Олімпія, Греція).

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює подяку організаторам першого Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед школярів «Cool Games 2018» – Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО «Українська Федерація учнівського спорту» за створення справжнього свята для майбутнього нашої країни – українських школярів, начальнику управління освіти Краматорської міської ради Мозольовій М. В. за сприяння у підготовці та відрядженні збірної Донецької області, дякує учителям м. Краматорськ, які готували команди – Ольховій Т. О., Демидюк С. В., Стельмашенко Д. В., вітає школярів – переможців та учасників, які змогли гідно представити Донецьку область на Всеукраїнських змаганнях. Сподіваємося, що наступного року звання чемпіонів отримають представники саме Донецької області, бо досвід та велика жага до перемоги додадуть сил юним спортсменам у подоланні нових спортивних висот.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів