«Кубок Білої Пантери» відбувся у Києві

179

13 січня Київський легкоатлетичний манеж приймав вже третій рік поспіль легкоатлетичні змагання зі стрибкових видів програми серед юнаків і дівчат до 14 і до 16 років «Кубок Білої Пантери», ініціатором яких є Ольга Саладуха – чемпіонка світу, бронзова призерка Олімпійських ігор, триразова чемпіонка Європи у потрійному стрибку, Народна депутатка України.

Під час відкриття заходу Ольга Саладуха відмітила: «Кубок Білої Пантери це не просто змагання. Це свято сили, волі, духу! Завдяки спорту ми з вами стаємо сильнішими і не тільки фізично, але й духовно. Впевнена, що серед вас є майбутні чемпіони, які приймуть естафету нашої сильної потужної країни».

Урочисте відкриття змагань відвідали представники Верховної Ради України, НОК України, Федерації легкої атлетики України.

А своїми патріотичними піснями про рідну і незламну Україну і її Героїв привітала учасників і гостей заходу Люся Кава.

Крім того, впродовж змагань у дітей була можливість поспілкуватися і отримати заповітні фото з нашими іменитими стрибунками у висоту, призерками чемпіонатів Європи і світу, учасницями Олімпійських ігор – Іриною Геращенко і Юлією Левченко та їх тренером Іриною Пустовойт.

Всі учасники змагань отримали мотивуючі призи від світового бренду PUMA та від зіркової атлетки Ярослави Магучіх і компанії PlantIn.

Завдяки ініціаторці змагань Ользі Саладусі та партнерів і спонсорів змагань відбулось яскраве і емоційне свято спорту, наповнене і радістю перемог і невеличкою гіркотою поразок, підтримки і завзяття спортивної боротьби. Кожен учасник отримав додатковий досвід, мав можливість повчитися і підвищити свій особистий результат.

В змаганнях взяли участь 311 юнаків та дівчат з 15-ти регіонів України, які змагалися у стрибках у висоту, довжину, потрійним та з жердиною.

Вихованці ДЮСШ Києва продемонстрували гарні результати і піднялися на п’єдестал пошани у всіх дисциплінах!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює слова вдячності засновниці змагань Ользі Саладусі і всій команді, що брала участь в організації і проведенні змагань. Подібні змагання є надзвичайно важливими для популяризації спорту, залучення юнаків і дівчат до занять легкою атлетикою, формуванню фізичних і патріотичних якостей юного покоління України.

З результати змагань можна ознайомитися за цим посиланням.

Київське міське відділення Комітету з фізичного вихоання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів