“Кубок сили 2023” cеред студентів

148

 20 вересня 2023 року в Олімпійському коледж мені Івана Піддубного відбувся Кубок України серед студентів ЗВО “Кубок сили 2023″ з богатирського багатоборства”, який проходив в рамках святкування Міжнародного дня студентського спорту.

 З вітальними словами до учасників та гостей заходу звернулись президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату Володимир Миколайович Кіба, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Ілліч Бобровник, який привітав також усіх з Міжнародним днем студентського спорту, представник посольства Румунії в Україні, головний суддя змагань Віктор Кімович Сівцов. Також серед гостей були присутні військові.

 Участь у змаганнях взяли 18 богатирів, які представляли 10 закладів вищої освіти України та румунський богатир з Бухаресту. 

 Впродовж змагань атлети мали продемонструвати свою міць в п’яти видах програм: пройти за 90 секунд естафету супер йок (300 або 370 кг) та колесо кантова (340 кг, три оберти), дистанція по колу – карусель (300 або 280 кг), арм овер арм – тяга саней вагою 400 кг сидячи в упорі на відстань 20 м з лямітом часу 60 секунд, естафета – тяга акселя (160 або 250 кг) + дамбо (65 або 95 кг)+ прес вікінгів на кількість повторень за 90 секунд та кулі Атласа – почерзі закидання куль вагою 120, 130, 140, 160 та 180 кг в різновисокі корзини.

 За результатами виступів атлетів, що змагались у різноманітних силових вправах, було визначено найсильніших спортсменів. У ваговій категорії 105+ кг бронзові нагороди виборов Климук Віктор (Волинський національний університет ім. Лесі Українки), срібні – Топирчану Роберт (Економічний університет Бухаресту), а найсильнішим богатирем став Греков Роман (Державний заклад “Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка”, отримавши золото Кубка сили 2023. У ваговій категорії 105 кг бронзу виборов Василів Руслан (ВХПТУ N16), срібло – Дмитрук Ернест (Львівський університет бізнесу та права) та золото – Ткаченко Єгор (Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка).

 Вітаємо переможців, призерів та учасників богатирських змагань та бажаємо ще більшої міці та нових досягнень і перемог в наступних змаганнях.

Щиро дякуємо організаторам за видовищні змагання та бурю неймовірних емоцій, що панували під час змагань. 

Окремі слова вдячності всьому колективу коледжу, що очолює Олександр Вікторович Москаленко, за гостинність та допомогу в проведенні заходу.

Українці вкотре доводять свій незламний та непереможний дух!

 Слава Україні!

 Слава Героям!

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів