Кубок України з чирлідингу відбувся у Києві

1537
 7-8 грудня в м. Києві в спортивному комплексі “Меридіан” відбувся Кубок України з чирлідингу серед різних вікових категорій, який провела Федерація чирлідингу та чирспорту України.
Участь в ньому вже традиційно взяли і  студентські команди закладів вищої освіти міста Києва: КНТЕУ, КНУБА, НУХТ, НУБіП України.
 Тож хочемо привітати наших яскравих зірочок з перемогами і призовими місцями!
Команда Київського національного торговельно-економічного університету стала чемпіоном в номінації  Сheer dance show!
Команда Київського національного університету будівництва і архітектури – срібні призери в номінації Сheer dance, попереду лише ХНУ імені Казаріна. Команда Національного університету харчових технологій також в призерах змагань! Вітаємо дівчат та їх тренерів!
  І ще декілька важливих слів! Сьогодні 9 грудня свій День народження відзначає президент Федерації чирлідингу та чирспорту України – Андрій Боляк! Людина, завдяки якій, в місті Києві останні 3 роки (з моменту його переїзду до Києва) активно розвивається спортивний рух шкільних і студентських груп підтримки! Саме його любов’ю і небайдужістю до власної улюбленої справи надихаємось всі ми, завдяки його зусиллям були проведені перші змагання шкільних і студентських груп підтримки у м. Києві, створені нові студентські команди, проведені семінари-практикуми для тренерів і вчителів фізичної культури, він є одним з лідерів спортивного руху “JuniorZ”!
Тож Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України висловлює Андрію Анатолійовичу слова щирої подяки за співпрацю і розвиток учнівського та студентського спорту в м. Києві і приєднується до всіх теплих побажань з Днем народження! Міцного здоров’я, невпинного оптимізму, нових ідей, зростання і стрімкого розвитку Федерації, реалізації задуманих планів! Будьте щасливі!
Київське міське відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів