Кубок України з чирлідингу та можорет-спорту триває у Києві

482

Сьогодні в Києві на базі спортивного комплексу Центрального спортивного клубу Армії розпочались змагання Кубку України з чирлідингу та мажорет-спорту, що триватимуть впродовж двох днів. Змагання організовані Федерацією чирлідингу і чирспорту України зібрали в Києві представників 14 областей України, а загальна кількість учасників перевищує 900 осіб.

Участь в змаганнях беруть всі вікові категорії від наймолодших Kids і Minis до найстарших, що виступають в категорії Masters. Змагання проходять як серед команд, серед яких є і шкільні, і студентські, і ті, що представляють спортивні клуби, так і в соло програмах. В програмі змагання з чирлідингу, чирдансу, чирлідерс спорту, з видів програми мажорет-спорту.

Вже за результатами першого дня змагань сьогодні були визначені їх призери і переможці в номінаціях чирдансу і чирлідерс спорту всіх вікових категорій. Урочисто нагороджували переможців президент Федерації чирлідингу і чирспорту України Андрій Боляк, який саме сьогодні відзначає ювілейний День народження, і начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник.

Хотіли б відзначити, що саме завдяки зусиллям Андрія Боляка в Києві  декілька років тому були проведені семінари-практикуми для тренерів і вчителів фізичної культури з чирліденгу і чирспорту, проведені перші змагання серед шкільних і студентських груп підтримки, створені нові студентські команди, які і зараз продовжують розвиватися і виступають вже на професійному рівні. То ж колектив Київського міського відділення приєднується до теплих привітань з Днем народження, які сьогодні лунали на адресу президента ФЧЧУ Андрія Боляка і від тренерів, і від учасників змагань, і бажає міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та творчої наснаги, родинного благополуччя і щастя, успіхів в усіх його проєктах і починаннях!

А всім учасникам бажаємо продовження вдалих виступів під час другого дня змагань і звичайно ж перемог!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів