Кубок України з перетягування канату серед студентських команд відбувся у столиці

2691

Цієї суботи столична Контрактова площа зустрічала дорослий і студентський Кубок України на відкритому повітрі з перетягування канату. Участь в змаганнях взяли 10 чоловічих і 5 жіночих команд, з них 7 представляли столичні виші.

Серед чоловічих команд м.Київ представляли 2 команди Київського національного торговельно-економічного університету, команда Національної академії Служби безпеки України, Національного авіаційного університету, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут. Серед жіночих – команди КНТЕУ та Національного авіаційного університету.

Кубок України з перетягування канату серед студентський команд організовано і проведено Федерацією найсильніших атлетів України і перетягування канату, який очолює Володимир Кіба та Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України під головуванням Вадима Стеценка.

Після урочистого відкриття змагань і виступів гостей, команди змагалися за коловою системою. На доріжках не було рівних командам Київського національного торговельно-економічного університету і майже всі сутички кожної з них завершувались швидкою їх перемогою. В дорослому чемпіонаті достойну конкуренцію серед чоловічих команд їм склала лише команда СК Жашків, яка посіла в результаті другу сходинку п’єдесталу, а команди КНТЕУ-1 і КНТЕУ-2 стали відповідно золотим і бронзовим призером дорослого Кубку. Жіночій же команді КНТЕУ взагалі не було конкурентів і вона виграла дорослий Кубок України.

Серед студентських команд місця на Кубку України розподілилися наступним чином. Серед жіночих команд: золото – Таврійський державний агротехнічний університет імені Д. Моторного, срібло – Національний авіаційний університет (м.Київ), бронза – Ніжинський агротехнічний інститут.

Серед чоловічих команд: золото – Київський національний торговельно-економічний університет-1, срібло – Київський національний торговельно-економічний університет-2, бронза – Національна академія Служби безпеки України.

Вітаємо команди і зичимо подальших гучних успіхів, в тому числі на міжнародній арені!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів