Курс на Белград взято!

1435

Сьогодні збірна команда учнів вирушила з НСК «Олімпійський» на перші Всесвітні учнівські спортивні ігри U15, що 11-19 вересня відбудуться у сербському місті Белград. Побажати успіхів та, звичайно, перемог юним спортсменам і спортсменкам прийшли профільний заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький, народний депутат, олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби Жан Беленюк, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, голова делегації Вадим Стеценко, співзасновник дистанційної Атмосферної школи Святослав Серебрянський.

– Я пишаюся тим, що у нас є така спортивна молодь, як ви, – звернувся до атлетів заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький. – Хотів би подякувати всім тренерам, які підготували таку класну збірну. Також хочу висловити слова величезної вдячності батькам, без підтримки яких ви не стали би тими, ким ви є сьогодні. Хочу побажати вам перемог та незабутніх емоцій від цього чудового свята спорту.

Варто зазначити, що українська делегація складається з 250 спортсменів. Віримо, що на нас чекає гідний виступ і чимало медалей, хоч і конкуренція буде дуже і дуже високою.

– Нарешті, після дворічної перерви, пов’язаної з COVID-19, відбудуться змагання такого високого рівня. На Всесвітніх учнівських спортивних іграх U15 будуть представники 35 країн світу, а це близько 2000 спортсменів і спортсменок. Наша збірна змагатиметься в усіх 14-ти видах спорту. Тож будемо вболівати за наших школярів і, вірю, що вони неодмінно порадують нас нагородами, – зазначив голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, голова делегації Вадим Стеценко.

Підтримати наших учнів завітав і новоспечений Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби, народний депутат Жан Беленюк. Слова уславленого спортсмена, який знає усю спортивну кухню зсередини, неабияк надихнули ще зовсім юних, але вже таких амбітних спортсменів збірної.

– Ви саме у тому віці, коли можете радіти кожній миті свого життя. Бажаю вам отримати задоволення від ігор, від перебування за кордоном та виступів на змаганнях. Нехай цей спортивний форум стане тією відправною точкою, з якої розпочнеться ваш спортивний шлях і можливо саме ви колись підніметесь на вершину Олімпу, – сказав Жан Беленюк.

 

Що ж, до стартів Всесвітніх учнівських спортивних ігор U-15 залишилась лише доба, а далі на нас чекає цілий тиждень безкомпромісних спортивних баталій. – Коли я дивлюся на наших молодих спортсменів, у мене завжди виникає впевненість у тому, що українська нація неодмінно буде здоровою та щасливою. Ці хлопці та дівчата ще у такому юному віці своєю працею роблять не лише себе, а й нас – дорослих – набагато кращими. Своїм прикладом вони можуть надихнути кожного українця і я дуже пишаюся тим, що в мене є нагода бути причетним до цього дійства, – підсумував президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів