Київ приймає Чемпіонат України з бейсболу серед учнів

510

21 вересня 2021 року у столичному парку «Муромець» розпочався чемпіонат України серед учнів з бейсболу, що відбувається вперше. Впродовж трьох наступних днів учні з шести регіонів України змагатимуться за звання чемпіонів України з бейсболу.

Всього участь у змаганнях візьмуть 82 школярі з м. Києва, Київської, Рівненської, Кіровоградської, Одеської та Чернівецької областей.

Організаторами змагань виступають Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерація софтболу та бейсболу України.

Сьогодні в перший змагальний день під час урочистого відкриття заходу учнів привітали профільний заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький та начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник.

Надзвичайно приємною несподіванкою для школярів стала інформація про те, що Артур Миколайович сам професійно займався бейсболом майже протягом 10 років і на цих змаганнях зустрівся та представив свого тренера Володимира Андрійовича Судимака, що нині очолює Рівненське відділення Федерації софтболу та бейсболу України, а головний суддя змагань Малиновський Андрій Вікторович виявився людиною, з якою він разом тренувався в групі.

З задоволенням спостерігатимемо за ходом змагань, та вже 23 вересня матимемо честь урочисто вручити нагороди командам чемпіонам і призерам України з бейсболу серед учнів.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто сприяв можливості проведення чемпіонату всеукраїнського рівня. До зустрічі на фіналі 23 вересня!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів