Київські студенти здобули 8 медалей на ХХХ Всесвітній Літній Універсіаді

1754

Завершились змагання Всесвітньої Літньої Універсіади, що тривали з 3 по 14 липня в Італії, де наша збірна виборола 20 медалей  (6 золотих, 7 срібних, 7 бронзових) і посіла 11 загальнокомандне місце (10 місце за загальною кількістю нагород) серед команд 171 країни світу.

Значний внесок у загальнокомандний здобуток української збірної внесли студенти столичних закладів вищої освіти. В нашому активі 2 золота, 4 срібні і 2 бронзові медалі.

Золоті нагороди до скарбнички України принесла художня гімнастка Єва Мелещук у індивідуальних вправах з булавами та Анастасія Голєнєва в складі збірної України з естафетного бігу 4 по 400 м. Обидві є студентками Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ).

Срібними призерами стали Сергій Регеда, студент Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» в метанні молота та Ірина Геращенко (НУФВСУ) у стрибках у висоту. Ще 2 срібні нагороди вибороли у командних змаганнях з художньої гімнастики наша збірна у складі Валерії Ханіної, Олени Д‘яченко, Вікторії Фотієвої, Дар‘ї Мурай і Анастасії Возняк (студентки НУФВСУ) з п‘ятьма м‘ячами, а також трьома обручами і двома парами булав.

Бронзову медаль виборола Ірина Ромолданова (НУФВСУ) у ваговій категорії до 49 кг (тхеквондо ВТФ). Дві бронзові нагороди завоювала також у художній гімнастиці Єва Мелещук у індивідуальних вправах зі стрічкою і обручем. 

Довідково: до складу загальної збірної команди України на змаганнях Всесвітньої Літньої Універсіади, більше 160 спортсменів, увійшли в тому числі 51 спортсмен з 9 закладів вищої освіти м. Києва.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів