Легкоатлетичний фестиваль школярів відбувся на Волині

1392

На виконання спільного наказу спортивно-масових заходів управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та відділення НОК України у Волинській області на 2018 рік 22 жовтня у м. Луцьку на центральному стадіоні «Авангард» відбулися XVI Спортивні ігри школярів Волині з легкої атлетики. На спортивне свято до обласного центру Волині з’їхалось 245 учнів закладів загальної середньої освіти 2002 р. н. і молодші зі всіх міст, районів та ОТГ області.

Під час урочистого відкриття змагань учасників та їх наставників привітали: заступник начальника управління освіти, науки та молоді ОДА Олександр Ткачук, член виконкому відділення НОК України у Волинській області, начальник Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Манахін, представники молодіжних громадських організацій.

У відповідності до Положення юнаки і дівчата змагались з бігу на 100, 200, 400, 800, 1500 метрів, у спортивній ході на 3 км, стрибках у висоту, довжину, метанні спису та штовхання ядра.

За підсумками змагань в індивідуальному заліку перемогу вибороли:

Біг 100 м
Вавринюк Ілля (м. Ковель) 11,6
Півчук Ірина (м. Луцьк) 13,4

 

Біг 200 м
Найдюк Павло (м. Ковель) 23,6
Семенюк Анастасія (м. Луцьк) 28,3

 

Біг 400 м
Дишко Максим (Любешівський р-н) 53,9
Кравчук Дарина (м. Ковель) 1.01.8

 

Біг 800 м
Клімчук Ілля (м. Ковель) 2.11.4
Михалик Ірина (Любешівський р-н) 2.37.6

 

Біг 1500 м
Абрамович Борис (Любешівський р-н) 4.26.6
Петрик Юлія (Любешівський р-н) 5.06.7

 

Стрибки у висоту
Поліщук Сергій (м. В. –Волинський) 170
Алейнікова марія (м. В.-Волинський) 165

 

Стрибки у довжину
Швайковський Борис (Любешівський р-н) 5.70
Коц Дарья (Луцький р-н) 5.17

 

Спортивна хода 3 км
Корецький Тарас (Любешівський р-н) 13.06.9
Шоломіцька Валерія (Любешівський р-н) 14.33.5

 

Метання списа
Процюк Максим (Луцький р-н) 47.49
Зубова Богдана (Луцький р-н) 29.35

 

Штовхання ядра
Поліщук Володимир (Любешівський р-н) 10.97
Зубова Богдана (Луцький р-н) 10.36

 

В естафетах 100+200+300+400 м перемогли юнаки і дівчата з м. Ковеля. У загальнокомандному заліку перемогу здобули школярі Любешівського району – 333 оч., друге місце посіла команда Луцького району – 303 оч., третє місце вибороли учні ЗЗСО м. Ковеля.

Слід відзначити, що з метою надання учасникам заходу корисних навичок для спорту та життя, а також соціалізації дітей-переселенців на новому місці проживання Відділенням НОК України у Волинській області було реалізовано обласний етап проекту НОК України Olympic Lab. Зокрема, модулі «Здоровий спосіб життя», «Волонтерство», «Чат з чемпіонами та лідерські навички», «Ментальне тренування», «Загальнолюдські олімпійські цінності» провели завідувач відділення спортивної медицини обласної клінічної лікарні – Людмила Когут; заслужений тренер України – Олег  Вегнер; учасниця трьох олімпійських ігор – Надія Боровська; директор Волинського відділення олімпійської академії, кандидат педагогічних наук – Світлана Калитка; кандидат педагогічних наук, відповідальний секретар відділення НОК України у Волинській області – Олег Дикий; начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України – Олександр Манахін; провідні спортсмени та тренери, які вимушено переселились на Волинь з Донецької та Луганської областей.

За підсумками проведених заходів переможці і призери легкоатлетичних змагань нагородженні дипломами та медалями відділення НОК України у Волинській області, а всі учасники отримали сертифікати «Olympic Lab» від НОК України.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів