Лідери учнівського самоврядування ЗЗСО Улашанівської сільської ради долучилися до реалізації “Екологічного модуля”

708

15 грудня 1972 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня Всесвітнім днем навколишнього середовища, який проводиться з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати і покращувати довкілля. Обрання цієї дати обґрунтовано тим, що саме в цей день відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища (Стокгольм, 1972), за результатами якої створено Програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).  Всесвітній день довкілля вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щороку відзначається в більш ніж 100 країнах світу, починаючи з 1973 року. 

З нагоди щорічного святкування Всесвітнього дня довкілля в рамках реалізації проєкту «Екологічний модуль» лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Улашанівської сільської ради долучилися до реалізації “Екологічного модуля”, в рамках якого було організовано  прибирання на території закладів освіти та прилеглих ділянках, території навколо ставків, розчищення джерел, проведення упорядкування мурашників, проведено акції «Посади дерево! Перетворімо нашу Землю на квітучий сад», під час яких здобувачі освіти наших закладів висадили на своїх присадибних ділянках понад 400 дерев та кущів.

До Всесвітнього дня довкілля також було проведено конкурси малюнків «Ми – діти Землі».

Пам’ятаймо, що  всі ми несемо моральну відповідальність перед своїми внуками і правнуками за здоров’я і долю нашої планети. Бережімо нашу Землю! Всюди, на кожному кроці, всі разом і кожний окремо! Адже завтрашній день Землі буде таким, яким ми його зробимо сьогодні!

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів