Львівщина прийняла чемпіонат України з черліденгу серед школярів і студентів

2857

Днями у Львові відбувся чемпіонат України з черліденгу серед школярів та студентів, участь у якому взяли понад 1200 учасників з 11 регіонів України. За перемогу у 18 видах програми змагались представники Київської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Львівської, Запорізької, Полтавської, Миколаївської, Сумської та Одеської областей, а також м. Києва.

У підсумку найбільше нагород серед закладів вищої освіти зібрали представники Національного університету фізичного виховання і спорту. Друге місце у заліку серед студентів посіли представники Львівщини, – команда Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського, а трійку призерів замкнули представники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Серед школярів у командному заліку клуб “Lviv Angels” посів друге місце за кількістю здобутих медалей, поступившись киянам з клубу “Cheernika”. Третє місце розділили клуби “Altair” (Донецька область) та “Secret” (м. Одеса).

Загалом у змаганнях взяли участь понад 150 команд, що представляли 37 спортивних клубів та закладів вищої освіти. Окрім клубів і вишів з числа призерів, Львівську область також представляли вихованці Національного університету “Львівська політехніка”, Української академії друкарства, ФСТ “Динамо” та спортивний клуб “Nancy Dolls”.

Переможці визначались серед квартетів, дуетів, соло-виступів та команд школярів у віці до 8 років, до 12 років, юніорів та школярів старших 14 років, а також студентів у номінаціях чер-данс-фрістайл, чер-данс-джаз, чер-данс хіп-хоп, групові станти, групові мікст станти тощо.

“Нещодавно Міжнародний олімпійський комітет попередньо визнав черлідинг олімпійським видом спорту, включивши його в програму літніх Олімпійських ігор в Парижі і Лос-Анжелесі. Сподіваюся, що учасниці цьогорічного чемпіонату України серед школярів і студентів потраплять в число призерів цих ігор,” – коментує проведення змагань президент Федерації черліденгу України Юрій Крикун. В свою чергу представник оргкомітету змагань Анатолій Ігнатович зазначає: “Черліденг в Україні – це не лише танці. Надзвичайно видовищними є акробатичні елементи, зокрема станти і піраміди, які усі бажаючі могли побачити у Львові під час чемпіонату, який ми приймаємо вже вдруге поспіль. Важливо, що цей вид фізичної активності, – це можливість урізноманітнити шкільні уроки фізичного виховання і розвинути у школярів артистизм, струнку фігуру та міцну поставу”.

Зазначимо, що змагання організували та провели Всеукраїнська федерація черліденгу, Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення у співпраці з Львівською обласною федерацією черлідингу в межах календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.12.2018 №1445.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів