Методична секція керівників фізичного виховання профтехосвіти відбулась на Волині

2028

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України взяло участь у підготовці та роботі обласної секції керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти, засідання якої організував та провів на базі ДНЗ «Нововолинський центр ПТО» обласний навчально-методичний центр професійно-технічної освіти на тему: «Використання сучасних інноваційних освітніх технологій на уроках фізкультури».

Засідання відкрив керівник секції, методист НМЦ ПТО Едуард Старчевський. Він ознайомив присутніх з нормативними документами щодо організації і проведення уроку з фізичної культури у 2018 – 2019 навчальному році. Було обговорено нову навчальну програму «Фізична культура для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти» у якій імплементовано компетентісний підхід до засвоєння предмета. Була представлена презентація щодо проведення обласного конкурсу «Викладач закладу професійної (професійно-технічної) освіти – 2018» у номінації «Фізична культура».

Головний спеціаліст обласного відділення (філії) КФВС МОН України Леонід Мазур провів аналіз підготовки та участі збірних команд профтехосвіти області у Всеукраїнській Спартакіаді серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, ознайомив присутніх з методикою проведення та здачі звітності щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнівської та студентської молоді.

У ході проведення круглого столу учасники засідання обмінялися думками з питань впровадження інноваційних освітніх технологій при проведенні уроків фізичної культури, використання нетрадиційних форм і засобів навчання, обговорили методичні аспекти формування фізичних і морально-вольових якостей учнів на уроках, дебатували щодо системи роботи керівника фізичного виховання та забезпечення результативності його роботи.

Учасники відвідали урок фізичної культури, який провів викладач ДНЗ «Нововолинський центр ПТО» Валентин Хотько. Було відзначено вміле використання ігрових елементів з м’ячем, досягнута висока рухова щільність уроку, послідовність росту загальнорозвиваючих вправ та поступовість росту фізичного навантаження.

Члени секції оглянули  навчально-матеріальну базу для фізичної культури і спорту, зокрема  новостворену тренажерну  залу.

Підсумовуючи роботу секції, учасники наголосили на приорітетному використанні у навчальному процесі сучасних освітніх технологій, формуванні у учнів стійкої мотивації до здорового способу життя, фізичної підготовленості, гармонійного розвитку природних здібностей та психічних якостей.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України
 

Коментарі

коментарів