«Методика викладання дзюдо в закладах загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти»

828

Відповідно до листа Інституту модернізації змісту освіти щодо впровадження інноваційного освітнього проекту «Методика викладання дзюдо в закладах загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти», рекомендації Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, за підтримки обласної державної адміністрації та федерації дзюдо Чернівецької області у частині шкіл області активно впроваджується модуль «Дзюдо». 

Працівниками обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведена велика робота щодо підготовки вчителів фізичної культури для впровадження даного модуля, а саме: 

– проведення анкетування учнів щодо виявлення бажаючих займатись дзюдо;

– визначено пілотні заклади загальної середньої освіти; 

– внесено зміни до календарного плану навчального матеріалу; 

– адаптували навчальний матеріал посібника «Методика викладання дзюдо в закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти». 

З метою пропаганди дзюдо серед учнів закладів загальної середньої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти у Великокучурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено майстер-клас учасником трьох Олімпіад, чемпіоном Світу та Європи Георгієм Зантарая. Захід пройшов надзвичайно цікаво. Демонстрація технічних дій легендою дзюдо України Г.Зантарая викликали бурю емоцій у дітей. 

За підготовку до проведення даного заходу велика подяка начальнику відділу освіти Великокучурівської об»єднаної територіальної громади Людмилі Настасійчук, директору школи Альоні Томинець, вчителям фізичної культури Миколі Солоненко та Миколі Столярчуку. 

Робота щодо впровадження модуля «дзюдо» у закладах загальної середньої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти буде продовжуватись і надалі.  

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів