Міжнародна науково-практична конференція відбулась у столиці

1562

15-16 травня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Міжнародна науково-практична конференція присвячена обміну досвідом, інноваційних практик в спорті та фізичному вихованні.

Урочисте відкриття конференції розпочалося з привітання Наталії Віннікової, проректора з наукової роботи, доктора філологічних наук, доцента та Володимира Борисенка, голови благодійного фонду «Місто мрій», мецената.

Серед тематичних напрямків доповідей були висвітлені такі питання як підготовка спортсменів у сучасному спорті, проблеми олімпійського руху; фізичне виховання різних груп населення, туризм та фізична активність; сучасні здоров’язбережувальні та фітнес-технології; біомеханіка, фізіологія спорту; спортивна психологія; фізична терапія та ерготерапія.

Вагомим внеском конференції були закордонні гості з Угорщини, Литовської Республіки, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Сполучених Штатів Америки, Турецької Республіки, Держави Ізраїль, Федеративної Республіки Німеччини та Чеської Республіки.

На конференції були представлені доповіді з фундаментальних досліджень актуальних теоретичних та практичних аспектів фізичної реабілітації та спортивної медицини, суттєву увагу було приділено сучасним підходам до психологічної підготовки спортсменів та професійному зростанню спортсменів.

Загалом, конференція відбулася на високому організаційному рівні: чудова підготовка доповідачів з мультимедійним супроводом доповідей.

Щиро вдячні за запрошення на конференцію декану факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, кандидату наук з фізичного виховання і спорту, майстру спорту України міжнародного класу Лопатенко Георгію Олеговичу та за можливість обміну досвідом, думками та спілкуванню з закордонними колегами.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів