Міжнародний день студентського спорту відбувся у Рівному

1689

Відповідно до вашого листа від 14.09.2018 року № 695 «Про проведення Міжнародного дня студентського спорту в Україні», Рівненське обласне відділення  інформує, що в області пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню студентського спорту. До цього святкування долучилися більшість закладів вищої освіти Рівненщини.

Відповідно до програм заходів відбулися: масові підтягування на перекладині, показові змагання з флорболу, боксу, вуличного баскетболу 3х3 та кросфіту, спортивної гімнастики, самбо, карате до.

В рамках святкувань Міжнародного дня студентського спорту проведено урочисте відкриття Спартакіади закладів вищої освіти Рівненської області, на яке були запрошені –  начальник управління молоді та спорту Рівненської ОДА, голова Відділення НОК України у Рівненській області та проведено перший вид Спартакіади настільний теніс, в якому прийняло участь 23 команди закладів вищої освіти в кількості понад 90 чоловік, крім того організовано флешмоб з підтягування на перекладині, лідером якого став Рівненський технічний коледж НУВГП. В Рівненському коледжі Національного університету біоресурсів і природокористування України урочисто відкрито міні-футбольне поле зі штучним покриттям розміром 42Х22 м.

 

Коментарі

коментарів