Міжнародний день спорту відзначили на Волині

1289

23 серпня 2013 року Генеральна Асамблея ООН прийняли резолюцію, у якій проголосили 6 квітня – Міжнародним днем спорту на благо миру та розвитку.

З нагоди свята Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН спільно з відділенням НОК України у Волинській області провели з 5 по 7 квітня на базі опорного закладу НВК «Колківська ЗОШ I-III ст. – ліцей» Маневицького району XVII Спортивні ігри школярів Волині з волейболу серед юнаків.

Під час урочистого відкриття змагань на які зібрались 14 команд з усіх куточків Волині, а це близько 170 школярів, учасників та їх наставників привітали в. о. начальника Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН, член виконкому відділення НОК України у Волинській області Олександр Манахін, голова Колківської об’єднаної територіальної громади Олександр Алінкевич, директор навчального закладу заслужений вчитель України Віталій Котеленець. Вони наголошували, що спорт є одним з інструментів освітньо-виховного процесу з залученням школярів до здорового способу життя, фізичної і інтелектуальної активності, запорукою загального процвітання і благополуччя.

Позитивні емоції організаторів заходу з задоволенням підтримали юні спортсмени. Протягом трьох ігрових днів учасники демонстрували високий рівень майстерності. Слід відзначити, що в рамках заходу було проведено акцію «Біла картка» підняття якої символізує позитивну силу спорту і означає справедливе відношення та надання рівних можливостей усім хто бажає долучитися до здорового способу життя, мир, нейтральність і зобов’язання діяти спільно заради кращого світу.

З нагоди свята, в музеї навчального закладу, за ініціативи члена відділення НОК України у Волинській області Олександра Манахіна та директора НВК заслуженого вчителя України, ветерана спорту Віталія Котеленця, організовано реалізацію проекту Olimpic Lab за напрямом «Чат з чемпіонами та лідерські навички» на якому учні більше дізнались про олімпійський рух, ознайомились з секретами здорового способу життя, поспілкувались з магістром спорту СРСР, неодноразовим чемпіоном України з легкої атлетики, ветераном спортивної ниви Володимиром Бортником та зробили спільну фотографію, тримаючи у руках «білі картки» на знак миру та процвітання України.

За підсумками проведення XVII Спортивних ігор школярів Волині перемогу вибороли школярі міста Луцька, друге і третє місця посіли команди Ратнівського та Любешівського районів, які нагороджені грамотами та вимпилами Волинського відділення  (філії) КФВС МОН та відділенням НОК України у Волинській області.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН

Коментарі

коментарів